Instagram – Jak pozbyć się tych parszywych powiadomień

Jeśli bywasz na Instagramie, prawdopodobnie otrzymujesz sporo powiadomień od swoich przyjaciół ( z FB ), że właśnie udało im się zalogować do instagrama, tudzież o nagrywających video, czy o osobach, które po raz pierwszy wstawiły zdjęcie, itd.

Jak się pozbyć powiadomień – the one and only way

Instagram podtrzymuje i dokarmia twój nowy syndrom FOMO ( Fear Of Missing Out – niepokój, że coś nam umknie w naszym internetowym społecznościowym kurwidołku ). To ich przywilej, ale należy wspomnieć o waszych możliwościach walki z tym upierdliwym badziewiem. Macie sposób jak się tego pozbyć ( powinno być intuicyjnie ).

Udaj się do strony swojego profilu, pstryknij koło zębate u góry, po prawej stronie, przescrolluj do ustawień powiadomień push

Ustawienia powiadomień push – Instagram

Wejdź i wybierz odpowiednie ustawienia wg. potrzeb. Ja wyłączyłem te na załączonym niżej zrzucie ekranu, inne – jak się żywnie podoba, jest tam sporo do zrobienia.

ustawienia powiadomień – Instagram

Niech twój nowy rok będzie szczęśliwszy i zdrowszy kiedy spuścisz w kiblu powiadomienia które masz gdzieś… głęboko.*

*życzenia noworoczne szczere, a nieniejszy post należy traktować nieco z przymrużeniem oka, chociaż syndrom FOMO czuwa, nie chcecie wyglądać jak zombie podłączone do telefonu jak telefon do powerbanku.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 − 15 =